Xiaomi Mi 12 bataryası hakkında kıymetli iddia!

Bir mühlet evvel Xiaomi, Civi isminde yeni bir akıllı telefon serisi başlattı. Bununla birlikte yeni dizayna sahip seri kullanıcıların …

Xiaomi Mi 12 bataryası hakkında kıymetli iddia!
  • 0
  • 0
  • 14 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Bir mühlet evvel Xiaomi, Civi isminde yeni bir akıllı telefon serisi başlattı. Bununla birlikte yeni dizayna sahip seri kullanıcıların karşısına çıktı. Şirketin yaptığı açıklamalara nazaran ise bu aygıt tarihin en hoşu olarak nitelendirildi. Ortaya çıkan raporlara nazaran de Xiaomi Mi 12 amiral gemisi seri, Civi’ye benzeri bir dizaynla geliyor.

Bu noktada Xiaomi Mi 12‘nin ön ekranının daha güzel bir görünüme sahip olması beklentiler dahilinde yer alıyor. Bunun yanı sıra genel gövdenin daha hafif ve ince olacağı öne sürülüyor. Bu noktada birtakım sızıntı kaynakları görünüm bakımından Mi 11‘den daha yeterli olacağını belirtiyor.

Teze nazaran Xiaomi Mi 12, 5.000 mAh pil kapasitesi ile geliyor

Digital Chat Station isimli bir Weibo kullanıcısı birtakım tezlerde bulundu. Bu noktada yeni amiral gemisinin çift çekirdekli gereçler ve tasarım şeması kullanacağını öne sürdü. Sızıntı kaynağına nazaran bu sistem güç yoğunluğunu aşikâr bir noktaya kadar artırıyor.

Mi 12 hakkında ortaya atılan bu argümanın nedeni ise 5.000 mAh bataryaya nazaran inceliğinin korunabilmesi olarak gösteriliyor. Bu da tıpkı vakitte akıllı telefonun tutuşunun kolay olacağını gösteriyor. Rapora nazaran aygıt seramik bir art kısma sahip oluyor.

Mi 12 için ortaya çıkan bir sızıntı 120W kablolu şarjı ve 100W kablosuz şarjı destekleyeceğini gösteriyor. Lakin bu noktada yeni kablosuz şarj düzenlemeleriyle birlikte 50W‘ın üzerinde kablosuz şarj takviyesi yasaklanmış oluyor. Böylelikle ambargolar nedeniyle yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi kablolu süratli şarja odaklanabilir.

Sizler Xiaomi Mi 12 hakkında neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir