WWE 2K22’den yeni ayrıntılar geldi!

WWE 2K serisi çıktığı periyottan itibaren uygun bir muvaffakiyet elde etti. Yeniden de son vakitlerde yaşanan teknik sorunlar oyuncuları bir …

WWE 2K22’den yeni ayrıntılar geldi!
  • 0
  • 3
  • 14 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

WWE 2K serisi çıktığı periyottan itibaren uygun bir muvaffakiyet elde etti. Yeniden de son vakitlerde yaşanan teknik sorunlar oyuncuları bir nebze soğuttu. Oyuncuların bir müddettir üretim hakkında tenkitte bulunduğu mevzu oyundan favori bir modun çıkartılmış olmasıydı. WWE 2K22 beraberinde birtakım argümanları da getirdi.

WWE 2K22 üzerinde çıkan birtakım argümanlara nazaran GM modu geri dönüyor. Bu modda oyuncular takımlar, mukaveleler, PPV’ler ve haftalık gösterilere kadar her şeyi denetim yönetebiliyor.

WWE 2K22 ile seri eski ilgisini geri kazanabilir

WWE 2K22 hakkında çıkan sızıntı doğruysa seri kaybettiği kitlesini tekrardan kendine çekme imkanına sahip. Zira 2K20 oyununa baktığımızda oyun mekaniğinde pek çok düşünce yer alıyordu. Bilhassa yapay zeka davranışı ve görsel açıdan çeşitli bozulmalar oyuncuların zevkine gölge düşürüyordu.

GM moduna baktığımızda eski WWE oyunlarının en hoş yanı olduğunu söyleyebiliriz. Zira oyuncuların gösteriler ve süperstarlar üzerindeki hakimiyeti farklı bir tat veriyordu. Şu ana kadar 2K Games hakkında rastgele bir açıklama gelmese de sızıntı oyuncuları heyecanlandırmaya yetti.

Çıkış tarihi ve tanıtım fragmanı

WWE 2K22, 2022‘nin Mart ayında oyuncuların karşısına çıkıyor. Daha evvel bir kere erteleme alan üretim 2K için oyunun gelişimine bir vakit tanıdı. Oyunun tanıtım fragmanını da aşağıda bulabilirsiniz.

Sizler WWE 2K’nın yeni oyunundan neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorum olarak iletmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir