Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!

Twitter, kullanıcılarının şikayet ettiği bir kusur ile alakalı kıymetli bir açıklamada bulundu. Son devirlerde düşünceli süreçler yaşan …

Twitter’dan eski Android sürümü kullanıcıları için açıklama!
  • 0
  • 1
  • 23 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Twitter, kullanıcılarının şikayet ettiği bir kusur ile alakalı kıymetli bir açıklamada bulundu. Son devirlerde düşünceli süreçler yaşan toplumsal medya uygulamaları ortasında yer almayan platform, kullanıcılarını korkutmamak için ağır efor harcıyor. Yeni olmayan Android kullanıcılarının yaşadığı sorun ortadan kalkmak üzere.

Fotoğraflı paylaşımlarda problem yaşayan Android işletim sistemli akıllı telefon sahiplerini fark eden Twitter, sorunu araştırdıklarını ve güncelleme yayınlayacaklarını açıkladı.

Twitter, eski Android sürümlü kullanıcılara muştuyu verdi

Son periyotlarda platform içerisinde baş gösteren kusur, fotoğraf paylaşımının önüne geçiyordu. Galeriden seçtiği resmi takipçilerine sunmak isteyen eski versiyonlu Android kullanıcıları, paylaşımdan sonra içeriğin silindiğini görüyordu. Bu durumu raporlayan hesap sahipleri, Twitter‘ın dikkatini çekti.

Yanlışın ortadan kalkması için efor harcadıklarını da belirten Twitter, yakında yeni bir sürüm güncellemesi yayınlayacaklarını duyurdu. Firma açıklamasında şunlara yer verdi:

Kimileriniz, galeri fotoğrafınızın, Android 10 ve daha eski sürümleri çalıştıran aygıtlarda Twitter‘da yayınladıktan sonra silindiğini fark etmiş olabilir. Bunu düzeltmek için yakında bir uygulama güncellemesi yayınlıyoruz.

Aktüel Android sürümü kullanan şahısların yaşamadığı sorun, Android 10 ve öncesi sürümlere sahip akıllı telefon kullanıcılarını etkiliyor. Yeni güncelleme için kesin bir tarih verilmezken, Twitter‘ın sorunu acilen çözeceği gelen bilgiler ortasında.

Şayet aygıtınızda yahut hesabınızda bu biçim bir durumla karşı karşıya kalmadıysanız, endişelenmenizi gerektirecek bir husus yok. Lakin Android 10 ve öncesi sürüme sahip aygıtınızda bu üslup bir ıstırap ile baş başaysanız, bir süre daha beklemeniz gerekecek. Bununla birlikte kusurun tüm eski Android sürümlü kullanıcıların başına kaygı olup olmadığı ise bilinmiyor Lakin güncelleme bütün kullanıcılara tıpkı anda sunulacak.

Son periyotta ayakta kalması ile meşhur olan Twitter, anlık çökmeler dışında büyük bir badire ile karşı karşıya kalmadı. Hatta rakiplerine göre daha sağlam olduğu söylenen platform, bu üslup ufak ayrıntıları da daha yakından inceliyor. Bakalım şirket, toplumsal medya platformları ortasındaki yerini muhafazayı başaracak mı? Bekleyip göreceğiz.

Sizlerde şayet bu sorunu yaşıyorsanız, gelişmeler ile alakalı bizlere yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir