Samsung Health yeni bir güncelleme aldı!

Samsung Health yakın vakitte yeni bir güncelleme aldı. Bu noktada uygulama bünyesinde yer alan değerli bir özellik kalktı. Şu an daima kalp …

Samsung Health yeni bir güncelleme aldı!
  • 0
  • 0
  • 15 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Samsung Health yakın vakitte yeni bir güncelleme aldı. Bu noktada uygulama bünyesinde yer alan değerli bir özellik kalktı. Şu an daima kalp atış grafiği kapalı bir durumda. Yeniden de bu özelliği Galaxy saatinizde kullanıyorsanız geri getirmenin bir sistemi var.

Değişikliği bir Reddit kullanıcısı fark etti. Kalp atış izleme özelliğini açtıysanız ve muhakkak bir aralıkta ölçüm yapacak halde ayarladıysanız buradaki bilgileri artık göremeyeceğiniz manasına geliyor. Bunun yerine uygulama artık ortalama, en az ve azamî kalp atış suratı için vakit çubukları gösteriyor. Şirket, grafiği neden kaldırdığıyla ilgili rastgele resmi bir açıklama yapmadı.

Samsung Health bünyesinden grafiğin neden kaldırıldığı meçhul

Samsung Health uygulamasının 6.19.1.001 sürümüyle birlikte bu değişiklik ortaya çıktı. Uygulamanın evvelki sürümünü kullanıyorsanız bu tip bir durumla karşılaşmamış olabilirsiniz. Yakın vakitte bir Samsung Müşteri Hizmetleri Yöneticisi, hususla alakalı bir açıklama yaptı. Rastgele bir münasebet sunmasa da grafiğin kaldırılmasının amaçlandığını doğruladı.

Müşteri Hizmetleri Yöneticisi açıklama yaptı

Samsung Müşteri Hizmetleri Yöneticisi, şu açıklamaları yaptı, “Size bildirmek için, sıhhat uygulamamızda bir güncelleme var. Samsung Health’ın daima kalp atış suratının kaybolması, uygulamanın en son güncellemelerinin yerleşik bir özelliğiydi. Bu durumda güncelleme aslında aygıtınızda yüklü olduğundan, onu tekrar daima bir grafiğe değiştiremeyeceğinizi üzülerek belirtirim.”

Daima kalp atışı grafiğini geri almanın bir yolu bulunuyor. Bu bağlamda Samsung Health uygulamasının son sürümünü telefonunuzdan kaldırarak eski versiyonun APK‘sını yükleyebilirsiniz. Lakin bunu yapmanızı önermiyoruz. Zira inançlı bir usul olmadığını belirtelim.

Sizler Samsung Health uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir