Kayak Karabük Keltepe Kayak Merkezinde Öğrenilir.

KARABÜK (Habermetre) – Vali Fuat Gürel, Karabük’ün en yüksek noktası olan 2 bin rakımlı Keltepe mevkisinde Türkiye’nin 53. kayak merkezi olarak …

Kayak Karabük Keltepe Kayak Merkezinde Öğrenilir.
  • 0
  • 0
  • 14 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

KARABÜK (Habermetre) – Vali Fuat Gürel, Karabük‘ün en yüksek noktası olan 2 bin rakımlı Keltepe mevkisinde Türkiye‘nin 53. kayak merkezi olarak hizmete giren Karabük Keltepe Kayak Merkezinde kış dönemi öncesinde incelemelerde bulunarak Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Coşkun İnanç‘den yeni dönem öncesi devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Alt ve Üst Günübirlik Tesisleri, otopark, mescit, acemi kayak pisti, kızak pistinde incelemelerde bulunan Vali Gürel, pist genişletme çalışmaları hakkında Vilayet Özel Yönetimi Genel Sekreteri Mehmet Uzun’dan bilgiler aldı.

Karabük Keltepe Kayak Merkezinin günübirlik gelip burayı kullanmak isteyen herkesin muhtaçlıklarını karşılayacak bir altyapıya sahip olduğunu tabir eden Vali Fuat Gürel, “Karabük Keltepe Kayak Merkezimizdeki Alt ve Üst Günü Birlik Tesislerimizi geçtiğimiz iki dönemi boyunca günü birlik olarak hizmete aldık ve hizmete aldığımız andan itibaren yöre halkımız tarafından büyük bir ilgi gördü. Vatandaşlarımızdan gelen tüm talepleri en ince detayına kadar kıymetlendiriyoruz ve bu talepleri yerine getiriyoruz. Yeni döneme tüm hazırlıklarımızı tamamlamış olarak gireceğiz ve bölgemizin yeni cazibe merkezi haline gelen Karabük Keltepe Kayak Merkezimiz kış ve kayak döneminde ülkemizin ve bölgemizin değerli turizm destinasyonlarından birisi olacağına inanıyom. Şuanda günübirlik gelip burayı kullanmak isteyen herkesin gereksinimlerini karşılayacak bir altyapıya sahibiz. “Kayak Keltepe Kayak Merkezinde Öğrenilir”sloganıyla yeni dönemle birlikte kayak öğrenmek isteyen tüm vatandaşlarımızı Karabük Keltepe Kayak Merkezimize bekliyoruz. “diye konuştu.

İncelemelerde Vali Fuat Gürel’e, Vilayet Özel Yönetimi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ile Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Coşkun İnanç eşlik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir