Instagram, Birden Fazla İlişki Ekleme Özelliğini Getiriyor

Günümüzde toplumsal medya kullanımı yalnızca vakit geçirmek, toplumsallaşmak ve eğlenmek üzere gayelerin ötesinde birebir vakitte dijital kart …

Instagram, Birden Fazla İlişki Ekleme Özelliğini Getiriyor
  • 0
  • 1
  • 23 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Günümüzde toplumsal medya kullanımı yalnızca vakit geçirmek, toplumsallaşmak ve eğlenmek üzere gayelerin ötesinde birebir vakitte dijital kart, kurumsal kimlik, CV özelliği ve iş, meslek ağı üzere maksatları da üzerinde taşıyor. Yeni tanışılan insanların, hatta patronların dahi stalkladığı toplumsal medya profilleri, kimi vakit birçok hoşluğa vesile olurken, kimi vakit ise başımıza bela olabiliyor.

Facebook’un bilhassa ehemmiyet verdiği, ilgilendiği Instagram da, her ne kadar daha çok sivil ve eğlenceli bir hayatı temsil etse de bizleri görünür kılan bu toplumsal medya platformları ortasında kıymetli bir yer tutuyor. Hayatımızın birer kesimi olan toplumsal medya profillerimiz, paylaştığımız fotoğraflardan aforizmalara, gerçeğin ötesinde yansıtılan gerçek profillerden duyar kasılan ortamlara kadar birçok alanda görünürlüğü âlâ ya da makûs tarafta teminat altına alıyor. Bu sebeple toplumsal medyadaki şahsî profiller, bilhassa internet ağı ile etkileşimi sağlamak için irtibat ekleme özelliğini barındırıyor.

Facebook ilişkisi öncelikli olacak

Instagram’ın üzerinde çalıştığı birçok yeniliği ve test ettiği özellikleri evvelce duyuran Alessandro Paluzzi, bu kere da Instagram bio olarak bilinen profil kısmına birden fazla ilişki eklenebileceğini bildirdi. Paluzzi üzerinde çalışılan bu yeni özelliğe yönelik yeni manzaraları kendi profili üzerinden gösterirken, Facebook ilişkisinin öncelikli olacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir