Harry Potter temalı OnePlus Watch yolda!

Dünya çapında belirli bir üne sahip oyunların, sinemaların yahut rastgele bir eserin teknolojik aygıtlara uyarlandığına şahit oluyoruz. Mart …

Harry Potter temalı OnePlus Watch yolda!
  • 0
  • 1
  • 15 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Dünya çapında belirli bir üne sahip oyunların, sinemaların yahut rastgele bir eserin teknolojik aygıtlara uyarlandığına şahit oluyoruz. Mart ayında ‘OnePlus Watch’ model akıllı saatini tanıtan OnePlus, sonraki günlerde Cyberpunk 2077 özel sürümünü piyasaya sürdü. Cobalt Edition versiyonunu da tüketiciyle buluşturdu. Tıpkı hamleyi Porsche Design ile Huawei, Lamborghini Edition serisiyle OPPO da yapıyor.

OnePlus Watch yakında Harry Potter özel sürümüyle karşımıza çıkacak. Şirket gelişmeyi toplumsal medya hesabından paylaştı. Direkt olarak Harry Potter ismini kullanmasa da, gönderiye eklenen not ve fotoğrafta gözüken logo ünlü seriyi açıkça işaret etti.

OnePlus Watch Harry Potter Edition çıkış tarihi duyurulmadı

OnePlus Hindistan hesabı, paylaştığı tweette “Sihri hala unutmayan kuşak için.” tabirini kullandı. OnePlus Watch’un fotoğrafını paylaşan şirket, saatin bilhassa kayışına vurgu yaptı. Kayış üzerinde, Harry Potter’daki kurgusal eğitim kurumu Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu logosu yer alıyor. Bu ayrıntı, aygıtın seriye özel bir temayla piyasaya çıkacağını ortaya koydu.

‘Harry Potter Edition’ ismi altında piyasaya çıkması beklenen saati sadece OnePlus Hindistan hesabı duyurduğundan, küresel pazara gelmeme mümkünlüğü var. OnePlus bunu doğrulayan rastgele bir açıklama yapmadı, çıkış tarihini de duyurmadı.

OnePlus Watch Harry Potter Edition versiyonuna ait evvelki sızıntılarda, kasasının ve kayışının seriye özel temalarla geleceği ortaya çıktı. Beklentiler; Hogwarts, Hogwarts Seal, Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff ve Ravenclaw olmak üzere 6 adet saat yüzüyle piyasaya sürülmesi tarafında.

OnePlus Watch Harry Potter Edition, teknik özellik bakımından farklı olmayacak. Standart ve LTE olmak üzere iki farklı sürüme sahip orjinal sürümde, 4GB depolama alanı ve 1GB RAM kapasitesi yer alıyor. Şirketin argümanına nazaran saat 20 dakikalık şarj ile 1 hafta kullanılabiliyor. Ayrıyeten SpO2, Kalp atış suratı sensörü ve IP68 sertifikası da bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir