Edis ile Kripto Para Borsası ICRYPEX’ten Fan Token Projesi

Kripto paralar, hayatımıza çok sayıda yenilik kattı. Beşerler artık, kripto paralar aracılığıyla yatırım yapmanın haricinde birilerini …

Edis ile Kripto Para Borsası ICRYPEX’ten Fan Token Projesi
  • 0
  • 6
  • 15 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Kripto paralar, hayatımıza çok sayıda yenilik kattı. Beşerler artık, kripto paralar aracılığıyla yatırım yapmanın haricinde birilerini destekleyebiliyor ya da özel bir dijital sanat yapıtının sahibi olabiliyorlar. Artık sizlere, kripto para ünitelerinin ulaştığı son noktalardan birinden bahsedeceğiz.

Türkiye’deki tanınan kripto para borsalarından bir tanesi olan ICRYPEX, Türk pop müziğinin kıymetli isimlerinden Edis için özel bir fan token oluşturdu. Dünya üzerinde NFT’lerle desteklenmiş birinci fan token olarak tarihe geçecek bu proje, Edis hayranları için sayısız avantaj sunacak. Dilerseniz çabucak, Edis fan tokenin ne olduğunu ve bu tokenlerle neler yapabileceğinize yakından bakalım.

Edis fan token nedir ve bu tokenleri neden almalısınız?

ICRYPEX ile Edis’in iş birliğinde hayata geçirilen token projesi, bilhassa de Edis hayranları için eşsiz bir tecrübe sunacak. Piyasaya sürüldükten sonra tıpkı öteki kripto para üniteleri üzere alınıp satılabilecek olan tokenler, istenildiği takdirde sırf yatırım araçları olarak kullanılabilecek. Edis hayranları ise bu proje sayesinde destekledikleri sanatkarla ilgili çok daha büyük avantajlara sahip olacaklar.

Edis fan token projesi, Edis hayranları için adeta bulunmaz nimet. Çünkü bu fan tokenlere sahip olan hayranlar, Edis ile şahsen tanışma, onunla irtibata geçme, konserlerde özel biletlere sahip olma ve Edis’in hazırladığı sürpriz armağanlara sahip olma üzere avantajlara sahip olacaklar. Ayrıyeten bu tokenler ile Edis’in dijital ortamda imzalanmış olan özel NFT yapıtlarına de sahip olunabilecek.

Edis fan token ne vakit ve nasıl satın alınabilecek?

ICRYPEX’in Edis fan token projesi, sırf bu Türk kripto para borsası üzerinden satın alınabilecek. Şirket, 18-20 Ekim tarihlerinde Edis fan token için bir ön satış programı oluşturacak. Kullanıcılar bu süreçte, uygun fiyatlarla token sahibi olabilecekler. Takvimler 21 Ekim’i gösterdiğinde ise bu fan tokenler resmen piyasaya sürülmüş olacak.

Kripto para borsası, Edis fan tokenlerin ön satış fiyatını 0,9 TL (90 kuruş) olarak açıkladı. Dileyen kullanıcılar, ICRYPEX’e kayıt olup hesaplarına para yükledikten sonra, bu tokenlerden satın alabilecekler. 21 Ekim’de resmen piyasaya giriş yapacak tokenlerin fiyatı ise 1 TL’den başlayacak. Yani ön satışta token satın alan Edis hayranları ile kripto para yatırımcıları, sürece karlı bir biçimde başlamış olacaklar.

Edis ile ICRYPEX iş birliğinde geliştirilen proje ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve ön satış için kayıt yaptırmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir