Bir Oyuncunun Robin Williams’a Benzerliği Viral Oldu [Video]

Mesleği boyunca bir Oscar, iki Emmy ve altı Altın Küre dahil onlarca mükafata layık görülen Robin Williams’ın ne kadar düzgün bir insan ve oyuncu …

Bir Oyuncunun Robin Williams’a Benzerliği Viral Oldu [Video]
  • 0
  • 0
  • 15 Ekim 2021
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Mesleği boyunca bir Oscar, iki Emmy ve altı Altın Küre dahil onlarca mükafata layık görülen Robin Williams’ın ne kadar düzgün bir insan ve oyuncu olduğundan bahsetmemize gerek yok sanırım. 2014 yılında hayata veda eden ünlü komedyen, gerisinde unutulmayacak onlarca sahne bıraktı.

Williams hakkında bir sinemanın çekilip çekilmeyeceği bilinmiyordu, lakin internete düşen deneme görüntüleri, Robin Williams’ın hayatını anlatan bir sinemanın geleceği argümanlarını güçlendirdi. Bu deneme görüntüleri ortasında James Costa’nın yaptığı 5 dakikalık deneme ise dünden beri interneti kasıp kavuruyor.

Robin screen test ismi verilen deneme görüntüsü:

Kısa bir müddet içerisinde 1,8 milyon izlenmeyi aşan görüntünün akabinde, Robin Williams hayranları o kadar heyecanlandı ki Costa’nın çektiği bu görüntünün devamının gelmesine ve şayet bir sinema yapılacaksa bu sinemada mutlaka Costa’nın oynamasına dair davette bulundular.

Robin Screen Test olarak isimlendirilen deneme görüntüsü, Robin Williams’ın en sevilen dizilerinden Mork & Mindy’de geçiyor. 5 dakika üzere kısa bir müddette birden fazla his değişimi yaşayan James Costa’nın bu sahnelerini ise Jake Lewis yönetmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir